62 597 60 38
biuro@meblobed.pl
Marcin II

Łóżko polakierowane akrylem w kolorze przygaszonego różu. Dodatkowo ten model posiada barierkę, która chroni dziecko przed upadkiem.

ZOBACZ PRODUKT
Serafin

Łóżko piętrowe wysokie dla dwóch osób wykonane z naturalnej sosny.

ZOBACZ PRODUKT
Ziper

Szafa 2 drzwiowa, regał niski, biurko z dwoma szafkami.

ZOBACZ PRODUKT
Bergamo

Łóżka sypialniane z drewna bukowego.

ZOBACZ PRODUKT

Łóżka piętrowe dla dzieci wysokie 3 osobowe

   
Maksymilian
Piękne łóżko wysokie dla trzech osób. Połączenie białego z turkusem wprowadza do pomieszczenia wyjątkową, ciepłą atmosferę. Wysuwane trzecie miejsce leżące powoduje, ze w pokoju uzyskuje się więcej miejsca do zabaw dla dzieci w ciągu dnia.
 
Cezary - łóżko piętrowe wysokie
Łóżko to idealnie nadaje się w małych pomieszczeniach. Dzieje się to za sprawą wysuwanego trzeciego miejsca do spania. Zostało ono umiejscowione na szufladach, które wysuwają się na 4 rolkach każda. Całość została wykonana w kolorze olchy.
 
Jakub III
Trzyosobowe łóżko piętrowe wysokie pomalowane akrylem w pięknym kolorze niebieskim. Posiada dodatkową barierkę na dole. Trzecie miejsce do spania jest wysuwane, aby w małym pomieszczeniu było więcej miejsca dla dzieci.
Rozmiar:
Kolor:
Typ:
190/87/165
biały/turkus
łóżko piętrowe trzyosobowe
Rozmiar:
Kolor:
Typ:
190/87/175
olcha
łóżko piętrowe trzyosobowe
Rozmiar:
Kolor:
Typ:
190/87/175
niebieski - akryl
łóżko piętrowe trzyosobowe
         
     
Damian - łóżko sosnowe
Proste. Wykonane z naturalnej sosny łóżko wysokie dla trzech osób. Dwa posłania są umieszczone klasycznie jak w przypadku standardowych łóżek piętrowych. Natomiast miejsce dla trzeciej osoby znajduje się na dole i jest wysuwane.
 
Beniamin
Oryginalnie zaprojektowane łóżko wysokie dla trzech osób. Zastosowano dwa materace – piankowy i sprężynowy. Dla wygodniejszego wchodzenia na górne łóżko drabina została umieszczona w nogach. Także u góry jest barierka oraz szuflady na dole. Całość została wykonana z naturalnej sosny.
 

KOMUNIKAT!!! – dotyczy łóżek Beniamin wyprodukowanych w 2015r.

W 2015r została wyprodukowana partia łóżek Beniamin, w których stwierdzono nieprawidłowość w jednym z elementów łóżka. Nieprawidłowość dotyczy drabinki łóżka, która polega na tym, że odległość od podłoża do pierwszego stopnia drabinki wyniosła 51cm (wadliwa partia), a nie powinna przekroczyć 40cm.

Komunikat skierowany jest do klientów następujących sklepów meblowych: Armandia, Dakar, Bik, Aba Meble, Select Meble. Klienci tych sklepów, którzy w 2015r zakupili łóżko Beniamin proszeni są o kontakt (dane teleadresowe w zakładce „Kontak”), celem dokonania wymiany drabinki na zgodną z aktualną normą.

Komunikat ten będzie dostępny do 30.06.2016r.
 
 
Sambor
Ciekawe połączenie grafitu i capri nadaje pomieszczeniu charakter. Na pewno ten dobór kolorystyki wyróżnia je spośród wszystkich modeli. Po za tym bardzo dobrze współgra to z prostym kształtem.
Rozmiar:
Kolor:
Typ:
190/87/175
Naturalna sosna
Łóżko piętrowe trzyosobowe
Rozmiar:
Kolor:
Typ:
208/128/172
Naturalna sosna
łóżko piętrowe
Rozmiar:
Kolor:
Typ:
190/87/175
grafit/capri
łóżko piętrowe trzyosobowe
Meblobed S.C.
Mirków 104a, 98-400 Wieruszów
Telefon: 62 597 60 38
Telefon: 62 784 01 50
E-mail: biuro@meblobed.pl